In Memory of Kurt Cobain, 3.4. Divadlo pod lampou, Plzeň

A je to tady zase, tentokrát už po páté v Plzni. Předchozí ročník byl určitě výjimečnej, protože to bylo přesně dvacet let co si starej Cobain hrál s brokovnicí a ono to nedopadlo úplně nejlíp. Doufám, že ani po jedna dvaceti letech se nezapomíná a někdo z vás si najde chvíli, aby přišel uctít památku jednoho z největších muzikantů devadesátých let a jak se říká „poslední rockový hvězdy.“ Nečekejte žádnou hipsteřinu, protože to bude jedna pecka za druhou.

KDY: 3. 4. 2015 – 20:00
KDE: DIVADLO POD LAMPOU, Plzeň
ZA: 70 Kč

Co nás tento ročník čeká? Samozřejmě super kapely a určitě nebude chybět ani Nirvana revival.

Dildo Boyz – garage – dance punk (Stod)

No, tak tyhle znáte ne? Máme je u nás ve SLUSH RECORDS a zatim se jen škrabou na zadku a čekají na nějaký hraní. Teď mají příležitost, tak uvidíme, jestli se zase totálně ztrapní, jako na posledním Nihil rock music. Pravděpodobně jo, ale řekněme, že je to základ jejich pódiový preformance. Abych tak nějak popsal jejich hudební styl … No, těžko říct, zůstaneme u označení „šílená garážovka“. To všechno je ještě ozvláštněno textama ze života popisující nejlepší momenty z alkoholických, marihuanových a prostě drogových dýchánků, což je dost zvláštní, protože v kapele mají jednoho abstinenta (strejt edž?? … nevim jakej je současnej hipsterskej název). Spousta skladeb z jejich repertoáru je taky založena na historkách o nemotorné omezenosti jejich basáka (očekávám žalobu). Zkrátka, když už vás nechytne jejich hudba, tak se určitě zasmějete jejich idiotismu a naprosté neschopnosti ovládat jakýkoliv hudební nástroj, když už mají trochu vypito nebo vyhuleno.

Aneurysm – grunge (Stod)

Zahraje jako Nirvana revival

Na předchozím In memory of Kurt Cobain vystoupil PA.CO. Nirvana revival z Rakovníka a byla to pecka, nicméně teď se řeklo, že to zase zkusíme s těmahle drogama a alkoholem zhýralýma grungerama. Nebylo to úplně lehký dát Aneurysm zase dohromady, jeden utápěl svůj žal v chlastu, druhej se zrovna vrátil z odvykačky, třetí byl na ty dva nasranej a čtvrtýmu to bylo jedno. Přehánim, ale i tak blbá situace, nicméně nakonec se povedlo dát je zase do kupy a podle kapelních zkoušek bych řek, že to nebude taková pohroma jako před dvěma lety. Naopak, v lepší formě asi už bejt ani nemůžou, a tim rozhodně nemyslim formu pivní.
Aneurysm zahraje známý i neznámý fláky od Nirvany, nicméně pokud máte zájem o nějakou jejich autorskou tvorbu, tak si můžete dát jejich poslední album pod tímto článkem. A kdo ví, třeba i překvapí něčím vlastním.

+ HOST

… znáte? Skvělá kapela netřeba představovat.

 

plakát 2015Díky za jakoukoliv formu sdílení.