Strýčkova Zahrádka vydala album Pluto

Pluto je nekonečná energie proudící z opovržení.“ Tak se zpívá v písni Pluto, která je stěžejní pro celé album. Nechtěli jsme natočit nic průměrného. Neustále se snažíme vymačkat ze sebe víc, než si myslíme že v nás je. Jako když vyšťavuješ pomeranč  už ani nedoufáš, ale pořád to teče a to je prozatím ta nejvíc vymačkaná šťáva, na který si posluchač může opravdu zgustnout.

Rozhodně nečekejte lehce stravitelný album, pokud si ho hodláte užít, najděte čas – uvařte kakao, nazujte bačkory + ty nejlíp hrající sluchátka a odhodlaně zmáčkněte play. Čeká vás 40 minut příjemné atmosféry vystřelení se do jiný sféry.

Antares A vás odpálí na oběžnou dráhu. Pluto vám s kontinuální drzostí naznačí, že let nebude mít lehkej průběh. Napiš mi se pokusí uklidnit drámo / raději roztomile nadhodit stav soukromého šílenství prožitého při psaní per1955verzních chatů. Moji klauni si s posluchačem pohrajou – spolehlivě vysvětlí jaké to je létat bez křídel. Antares B – dokáže uklidnit, popisuje komunikaci s vesmírnem – symbolizuje naději. Víkendový děti aka retrospektivní vzpomínka na prolité zavlažené víkendy. Rozmolekuluju? Kapitola sama pro sebe, část příběhu o Frederikovi a Julii – předzvěst dalšího alba Frederik.

Celkově je album propletenější a vzdušnější. Od Sklizně Psychotika (album 2013) jsme udělali velký a alespoň pro násvýznamný krok dál.

Plnit další místo textem je zbytečné. Ba naopak naplnit své nitro „novou“ hudbou se zdá být vhodné.

Ochutnávku z alba poslechni zde:

A nebo si ho kup celý:

http://www.fler.cz/zbozi/pluto-cd-edice-1-6819748

 

Chceš další info?

UG Strýčkova Zahrádka