In Memory of Kurt Cobain hned dvakrát!

KRT CBIN už zase umřel. Roztrhejte džíny, vytáhněte flanelky a vzhůru do zaplivanýho pajzlu na již tradiční In Memory of Kurt Cobain!

Tenhle rok pořádáme dokonce dva koncerty na památku Kurta! To první se uskuteční 2.4. v Píseckém Divadle Pod čarou a to druhý 8.4. již tradičně v plzeňském Divadle Pod lampou, takže pokud seš totální Kurtofil, tak máš možnost jít se rozjebat hned dvakrát!

Doufám, že ani po dvaadvaceti letech se nezapomíná a někdo z vás si najde chvíli, aby přišel uctít památku jednoho z největších muzikantů devadesátých let a, jak se říká, „poslední rockový hvězdy“. Nečekejte žádnou hipsteřinu, protože to bude jedna pecka za druhou!

Na co se můžete těšit? Na obou akcích si dáme na rozjezd dvě super kapelky, který zahrajou vlastní tvorbu (více méně), a jako zlatý hřeb večera vystoupí kapela Aneurysm, která zahraje známé i neznámé pecky od Nirvany. Kromě toho přivezeme i SLUSH merch. Nálepky, trika, CDčka, kazety a další tentononce od kapel z našeho vydavatelství. Možná budou i trika DEBIL.

Vstupný lidový, pivo libový a kapely taky ujdou, tak se nerozmejšlej a přijď v sobotu 2.4. do Divadla Pod čarou v Písku a v pátek 8.4. do Divadla Pod lampou v Plzni, protože kdo nepřijde, je debil! Vlezný: 70 Kč

V Plzni zahrajou:

GRACE IN FLAMES – Grunge (Plzeň)

Otvírák v podobě mladýho masa Grace in Flames, který se před náma schovávalo někde v ještě větších močálech andrgraundu. Zní to jako kdyby The Hives kopali Nirvanu při nahrávání Nevrmajndu do prdele tempem 200 bpm. Zatím to nemá žádný nahrávky, ale o to větší to bude překvápko.

FB: https://www.facebook.com/GraceInFlames

SORRY HOLKA – Alternative (Teplice)

Máš rád Nirvanu, The Smashing Pumpkins, Pearl Jam, Alice in Chains, Soundgarden, Mudhoney, Green River a hlavně Dinouše a Sonic Youth? Supr! Protože Sorry Holka hrajou fůzi úplně všeho, co jsem ti tady zrovna vyjmenoval a vlastně ještě víc. Tihle kluci si musejí každý ráno šňupat rozdrcený vinylový desky snad všech 90’s granžů, alternativek a panků. Prostě český Nine Black Alps jak vyšitý!

BZ: http://bandzone.cz/sorryholka
FB: https://www.facebook.com/Sorry-Holka-1638173523086566

V Písku zahrajou:

DILDO BOYZ – Freak’n’roll (Stod)

Jak by se dal popsat jejich hudební styl? …no, zůstaneme u označení „šílená garážovka“. To všechno je ještě ozvláštněno textama ze života popisující nejlepší momenty z alkoholických, marihuanových a prostě drogových dýchánků, což je dost zvláštní, protože v kapele mají jednoho abstinenta (strejt edž?? …nevim, jakej je současnej hipsterskej termín).


Facebook:
https://www.facebooBk.com/dildoboyz

SKRYTÁ HROZBA – Punk (Písek)

Sehnat lokální otvírák bylo fakt těžký, zvlášť když v Písku je to samej metalkór nebo trash, každopádně pak jsem narazil na tyhle punkový omalovánky, který nám tenhle náš svátek odpálí. Rozhodně to bude lepší než film Skrytá hrozba (pro blbce, řeč je o Star Wars).

BZ: http://bandzone.cz/_82746

Na obou akcích zahrajou:

ANEURYSM – Grunge (Stod)

Zahraje jako Nirvana revival

Hele kámo, nebudeš tomu věřit, ale voni se už zase rozpadli. Nestálá stálice západočeské grunge scény se opět částečně vrací na pódia. Na jak dlouho? Toť otázka. Aneurysm zahraje známý i neznámý fláky od Nirvany, nicméně pokud máte zájem o nějakou jejich autorskou tvorbu, tak si můžete dát jejich poslední relativně nový album „Retrospective“. To, mimochodem, bude na místě k prodeji za nějakou tu menší almužnu (možná ho budeme dávat i za pivo, pokud budem švorc).

Retrospective EP
https://soundcloud.com/slushrecordscz/sets/aneurysm-retrospective
Bandzone
http://bandzone.cz/aneurysm
Facebook
https://www.facebook.com/Aneurysm-118408994355
BramboryTV live Session
https://www.youtube.com/watch?v=I78xWHZ05BU
https://www.youtube.com/watch?v=V2Wq2mHNnbc

Kdo nevěří, že to bude naprosto boží, tak si tady může přečíst report z minulýho ročníku v Plzni a rozhovor se ZLEM.
http://slushmag.com/2015/04/05/live-in-memory-of-kurt-cobain/
http://slushmag.com/2015/04/06/rozhovor-lidi-vynesli-tyvole-na-zidli-typka-z-bekstejdze-parada-a-dalsi-dojmy-z-imokc/

SLUSH MAGAZINE A SLUSH RECORDS:
http://slushmag.com/
https://www.facebook.com/slushzine
https://soundcloud.com/slushrecordscz

FB událost Písek: https://www.facebook.com/events/499855390197373/
FB událost Plzeň: https://www.facebook.com/events/499020726948942/

memory plzeňplakát1