Česká scéna 4. – 6. 7. Rock for People

INSANIA
Tahle kapela se na český scéně pohybuje už od totáče a mají za sebou hezkou řádku úspěchů, třeba předskakování legendárním Killing Joke nebo taky pár andělů. Anti-křesťanský texty s nádechem pořádný perverznosti, který jsou rýmovaný ve stylu Chaozzu. To všechno podmalovaný tvrdým nu-metalem s elektronikou. Poslední album Na počátku byl spam je celkem čerstvá věc, tak to zkus. Buď si to zamiluješ nebo budeš nenávidět, volba už je jen na tobě.

THE DRAIN
Namyšlený, egoistický manekýni, od kterých vždycky slyším jen „Zdar, nemáš koks?“ Když odvětím, že mam jen trávu, tak se mi vysmějou a pošlou mě zpátky na základku. Zkrátka upřímný kluci, který nemaj problém poslat do prdele i tvojí mámu s babičkou. Nedávno jim vyšla deska produkovaná Gregem Gordonem, kterej spolupracoval na albech například s Ghost, Slayer nebo dokonce i System of a Down. Rozhovor si můžeš dát tady. Jinak samozřejmě RIP Přemku. A v tomhle klipu taky hraju – 1:36 BIATCH!

COCAINE PARTY
Minulej rok jsem kvůli nim prošvihl Anti-Flag, což byl podle všech jeden z vrcholů RFP 2016, ale nijak mě to nesere, protože Cocaine Party to roztáčeli na nejmenším pódiu, jako kdyby před sebou měli desetitisícovej dav.

A co dál? Hele fakt už nic. Jestli si myslíš, že jsme na něco zapomněli, tak nám to napiš do komentů, a pokud tam hodíš Loco Loco, tak si prosím odlajkni naší stránku a jdi se zabít. Díky čau.