Artukus festival Bojiště Trutov

ADÁMO PLZÁK – 

22-25.8. proběhne na legendárním Bojišti v Trutnově festival s názvem Artukus. Nakolik a co bude mít společného s původním festivalem můžeme jenom hádat. Co víme už těd, že prostor přírodního amfiteátru je na hony vzdálenej rozpáleným loukám bez kouska stínu.

Festival neláka na super velká jména, spíš je to výběr toho nejlepšího z klubové scény, co ste mohli za poslední roky i více vidět. Mezi největší hvězdy budou patřit například Tata bojs, Hentai Corporation, Kapitán Demo, Prago Union nebo třeba všudypřítomné The Atavists. Za domácí budou přítomní neustále stoupající Povodí ohře. Dále pak třeba Tomaš Palucha, Khoiba, ale i festivalové klasiky, jako je Jiří Schmitzer či Xavier Baumaxa a samozřejmě mnoho dalších interpterů. Program doplní divadelní stage, autorské čtení nebo různé workshopy.

Pokud si festival nepředstavuje jenom tak, jako neustálé stání ve frontě na rozpálené louce, s tím, že své miláčky světové úrovně uvidíte někde z dálky jako malé mravence, ale jde vám i o zajimavé prostředí, o dostupnost krásného Trutnova hned za rohem. Nehledě na spousty mikro objevů různých umělců všech odvětví a barev uprostřed vyhlášené a pohodové atmosféry. Samozřejmě jako Slush Magazine budeme u toho a přineseme několik rreportů a možná i nějaký ten video vstup.

https://www.facebook.com/BojisteTrutnov/
https://www.smsticket.cz/vstupenky/15439-artu-kus-festival-2019
https://artukus.cz/