21. Fluff Fest nebude letos.

Dlouho jsme čekali na stanovisko vlády na aktuální výjimečný stav v kontrastu s letními nejen hudeními festivaly.
Jedno už víme jistě Fluff Fest 2020 nebude.

Oficiální vyjádření níže.

„Slíbili jsme, že do konce dubna dáme vědět, zda se bude letošní ročník Fluff Festu konat, nebo ne. Je nám to líto, ale asi vás při stávající situaci okolo COVID-19 nepřekvapí, že se Fluff Fest 2020 konat nebude. Těšíme se na vás tedy až na Fluff Festu 2021.

Hudební část festivalu tak sice neproběhne, ale nemusíme rezignovat na část aktivistickou. Skrze spolek Pomáháme lidem na útěku jsme na darujme.cz spustili kampaň-sbírku na podporu grass-root organizací a nezávislých dobrovolníků pomáhajícím uprchlíkům na Balkáně a v Řecku. Pokud budete chtít, můžete přispět třeba částkou, kterou byste dali/y za vstupenku na Fluff (nebo jakoukoliv jinou částkou, kterou si můžete dovolit). Víme, že spousta z vás už nějakým způsobem pomáhá. Někteří/některé z vás se možná dostali/y do finanční tísně, v tom případě se vůbec netrapte tím, že přispět nemůžete. Kampaň poběží až do červencového víkendu, kdy měl proběhnout Fluff.“

Více info na webu.

přispět můžete zde.

Co se týče lineup, letos se jevil jako všestranně nadupaný a to nebylo oznámeno všechno. Jen pro zajímavost, přišli jsme o tyto živáky. Belgrado, Jucifer, Kalle w/ acoustic band, Molchat Doma, Neighborhood Brats, Nothing, Petrol Girls, Show Me The Body, The Men, War On Women a spoustu dalších.

Věříme, že většinu zmíněných uvidíme buď v příštím ročníku, nebo třeba v Underdogs‘ či Eternii na Smícháči.

S kým se v klasickém termínu festivalu potkáme na zelené louce?