TOP 5 alb kapel, které pokud neznáte, je na čase to změnit Vol. 1

Made Out Of Babies – The Ruiner

Zpěvačka Julie Christmas nejspíš nikdy neaspirovala na královnu plesu maturantů, nebo nejpozitivnější bio matku, za to poselství které rozsévá ve svých hudebních aktivitách jí celkem jasně definuje. Žádné pěkné příjemné písničky. Tvrdá pravda o tvrdém životě. Ať už žiješ kdekoliv. Nutnost kámo. Pokud neznáš, víš prd co je hard core live.
P.S. Přebal desky Coward není žádnej podařenej fotoshop flyer, ale reálná fotka fotografie z dětství bubeníka kapely po napadení jeho vlastním otcem. Bang. prober se.

Comadre – S/T

Dřív, než byl internet i v ledničkách se dobrý kapely, alespoň v mé sociální bublině chodilo poznávat na Fluff Fest. Ten byl každé léto zárukou i dvouciferných úlovků. Comadre jsme sledovali s otevřenou hubou. Nevím kdy a nevim kde. každopádně to bylo v Rokycanech na letišti na konci července a tuhle ukřičenou emo indie senzaci jsme si zamilovali hned. Pokud máte rádi kapely jako Blood Brothers, The Fall of Troy nebo At the Drive-In, tuhle Kalifornii budete zbožňovat.

The Armed – One Love

Pamatujete si na dobu, kdy se death metal dostal do kontaktu s líbivostí? Připomenu. jen kapely. Oathbreaker. Deafheaven. Stačí? Musí.
No a na Deathwish Inc. se rozhodli kapelu v podbném mushupování podporovat. The Armed, především na poslední desce zní totálně. Jak kdybyste pustili nějakou totálně bordelovou muziky a klidně dvě nebo tři přes sebe a do toho hráli Blink – 182. Po první poslechu jsem myslel, že se zastřelím, ale jen jako v animáku, abych se zas mohl objevit v dalším díle. Po rozkódování už na mě tihle fiškusové už takovej dojem nedělali, ale musím uznat, že si můj obdiv zaslouží. Těším se na další jejich zářez.

Fear Before The March Of Flames – Art Damage

Další totální náser mathcoru z generace nula. Totální dno. Nedoporučuji poslouchat po neúspěšných zkouškách, nebo zkouřkách. Propad na dno. Dost bolesti. Bez východiska. Colorádská nášlpaná mina vydala pod tímto nekonečným názvem tři desky. Pod zkratkou Fear Before zvládli ještě jednu.
Taková muziku jsme děti poslouchali a říkali tomu experimetál rock. No, hold jiná doba.

Gospel – The Moon Is A Dead World

Na dně i zakončíme tenhle žebříček. Kde se vzali, tu se vzali Gospel. Nám jako dvacetiletým zhulkám vzali vítr z plachet a celý dny jsme nedělali nic jinýho než kroutili hlavami, jak to kurva dokážou zahrát.
Absolutní vyrchol math experimental rocku té doby.