Měsíc v oušku #červen a co dál?

Starýho psa novejm kouskům nenaučíš? Ale jo.
Spotify jede. Tak teď ho jedu i já a i ty.

Off Road Minivan – Swan Dive
Rádiová muzika, kterou vám na efemku nezahrají. Nádherně schovaná žánrovka, jejich výhodou je jednoduchý přístup ke skladbě jako k výpovědi a terapií. YOU je nádherná píseň a hitovka, která vám z hlavy ani z playlistů jen tak nezmizí.

Misery Signals – Absent Light
Nová deska metacorových válečníků se blíží, je potřeba kout dokud je žhavý. Myslel, jsem si jak jsem tuhle desku zanedbával a že jí vůbec oproti jejich předchůdkyním nemám vůbec, jak se říká najetou. Omyl. Každou pecku jsem měl někde hluboko prorostlou. Každej song už je ve mě a ani o tom nevím. Tak šup šup s tím novým materiálem.

END – Splinters from an Ever-Changing Face
Nic není tak horký, jak se uvaří. pokud v tom nehrajou lidi z Dillinger Escape Plan, Misery Signals, Stray From The Path, Fit For An Autopsy či Counterparts. Náser, kterej ti popálí vnitřnosti. Doporučuji tréning v podobě diskografie Converge a všech zmíněných kapel. Poctivá vraždička.

Hopes – Breathing Underwatr
Tenhle snad základní stavební kámen nové cz hc epochy, jsem po koncertě v Papírně poctivě studoval. Většinou na vinylu, ale studoval.

Oliver Tree
Zatracená nutnost. tenhle kluk mi do sbírky letošní preapo atmo zkrátka chyběl. Moderátor předapokalypsy. Tony Clifton 21. století. Tak moc autentický, i když se to schovává za kde co. Paráda. Youtuběři můžou dělat hudbu, i když jde jen o doplněk k obrázkám.

Snag – St
Klasika. Zlatá na cestu do prázdna.

Break The Silance
Klasika. Zpátky do dnů, kde bylo důležitý jen mít dost papírků, kus cíga do brka, baterky do discmana a sílu stát na nohou. NO FUTURE.

UšiPusyMajk
Spotify nejsou jen písničky. Podcastů je teď všude jak seriálu na Netflixu, mě baví tenhle. Dobrá kombinace. Jirka. Filip. Navíc v tomhle díle i Milan Samko.